تبلیغات
پـــــــــــــــــــــــرواز - پیشنهاد بارسلونا، آرسنال، میلان و یوونتوس به مهاجم ایرانی آزمون: آرسنال جدی‌تر است


به گزارش بی باک به نقل از مهر، سردار آزمون مهاجم ایرانی تیم فوتبال روبین کازان روسیه در مورد پیشنهاداتی که از باشگاه‌های اروپایی دارد، ضمن بیان مطلب فوق گفت: من از چهار باشگاه بارسلونا اسپانیا، یوونتوس و میلان ایتالیا و آرسنال انگلستان پیشنهاد دارم که برای بارسلونا آن مشکل(محرومیت از نقل و انتقال بازیکن) پیش آمد و حضورم در آن تیم منتفی شد. در حال حاضر هم پیشنهاد میلان و آرسنال خیلی جدی است که روز پنجشنبه هم نمایندگان دو باشگاه با هم صحبت کردند.

وی با بیان اینکه همه تلاشش این است که در 7 بازی باقیمانده عملکرد خوبی برای تیمش ارائه کند، در مورد پیشنهاد 2 میلیون پوندی آرسنال یادآور شد: خیلی خوشحالم که چنین پیشنهادی از باشگاه آرسنال دارم. پیشنهاد این باشگاه انگلیسی جدی است اما الان همه فکرم عملکرد خوب در تیم روبین کازان است.

مهاجم ایرانی تیم فوتبال روبین کازان روسیه همچنین تاکید کرد: برای انتقال به تیم بعدی‌ام، نظر باشگاه شرط اصلی است. درحال حاضر هم در تیم روبین کازان فیکس هستم و خوشبختانه در بازی گذشته گل هم زدم. البته کارشناسان فوتبال در روسیه اعلام کردند که یک پنالتی در آن مسابقه روی من انجام شد که داور آنها را نگرفت. من در موقعیت گل قرار داشتم که بازیکن حریف از پشت پیراهنم را کشید.

وی که با برنامه نود صحبت می کرد در مورد اینکه آیا حضورش در تیم‌های اروپایی در احتمال همراهی‌اش با تیم ملی در جام جهانی تاثیرگذار است؟، خاطرنشان کرد: این موضوع درست است اما همه چیز به نظر کارلوس کی‌روش بستگی دارد. من به نظر ایشان احترام می‌گذارم. خیلی دوست دارم به تیم ملی در جام جهانی کمک کنم و تمام فکر حضور در جام جهانی است.

آزمون در پایان با بیان اینکه در 11 دیماه سال گذشته وارد 19 سالگی شده است، گفت: در حال حاضر تنها و با مترجم خود در روسیه زندگی می‌کنم.
طبقه بندی: ورزشی،

تاریخ : جمعه 15 فروردین 1393 | 09:22 | نویسنده : حسین | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.


  • قمرالعشیره